سفارش تبلیغ
صبا ویژن

ورزش های واترپلو

سایت شرط بندی پیام صادقیان

ستاد NFHS ، با سالن قهرمانان NCAA در پس زمینه

آیووا انجمن های حاکمیتی جداگانه ای برای ورزش های دختران و پسران دارد - انجمن دو و میدانی دبیرستان آیووا و اتحادیه ورزشکاران دبیرستان دخترانه آیووا . فقط انجمن ورزشی دبیرستان آیووا عضو کامل NFHS است. هیئت حاکمه دختران یک عضو وابسته است.

انجمن های استانی کانادا اعضای وابسته NFHS هستند.

NFHS کتابهای مربوط به قوانین و مقررات را برای هر ورزش یا فعالیت منتشر می کند و اکثر ایالت ها این قوانین را کاملاً برای مسابقات دبیرستان ایالتی از جمله انجمن های مدارس خصوصی غیر عضو اتخاذ می کنند.

NFHS یک برنامه آنلاین آموزش مربیان را در ژانویه  ارائه داد. این دوره یک دوره ، مبانی مربیگری را منتشر کرد. NFHS اعلام کرده است که در سپتامبر  گواهینامه مربی ملی را ارائه می دهد. این امکان را برای مربیان فراهم می کند تا به یک مربی سطح  - معتبر بین کلاستیک صادر شده توسط NFHS تبدیل شوند.

خوانده Mikasa شرکت (???????، کابوشیکی گایشا خوانده Mikasa ) است ژاپنی تجهیزات ورزشی و محصولات ورزشی شرکت با دفتر مرکزی شرکت بین المللی خود را واقع در نیشی کو ، هیروشیما ، ناحیه چوگوکو .   متخصص در تجهیزات بازی های توپی ، توپ های ساخته شده توسط Mikasa برای فوتبال ورزشی ، کرفبال ، بسکتبال ، والیبال ، واترپلو و هندبال اغلب برای مسابقات رسمی ، بازی ها استفاده می شودو مسابقات .

از همه مهمتر ، والیبال میکاسا توپ رسمی تمام مسابقات جهانی والیبال (فدراسیون بین المللی والیبال) در سراسر جهان و لیگ های داخلی متعدد در خارج از آمریکای شمالی است.  والیبال میکاسا توپ رسمی بازی های المپیک است . در حال حاضر باشگاه ها ، مناطق ، دبیرستان ها ، کالج ها و مسابقات در سراسر ایالات متحده از والیبال Mikasa استفاده می کنند.